Kontakt Galeria Oferta Sprzęt Firma

Szyby samochodowe

Oferujemy szyby do samochodów osobowych i dostawczych najlepszych firm. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży szyb samochodowych jest gwarantem jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

        

Montaż szyb

- oferujemy szyby do samochodów osobowych i dostawczych renomowanych firm.
- zapewniamy profesjonalny montaż.
- odzyskujemy naklejki rejestracyjne, listwy i uszczelki.
- szyby wklejamy wysokiej jakości klejem firmy SIKA dzięki temu samochód zaraz
  po wymianie nadaje się do dalszej jazdy.
- wystawiamy faktury VAT.

Naprawa szyb

Uszkodzenie szyby przedniej nie musi byc powodem do jej wymiany. Dysponujemy profesionalnym zestawem do naprawy szyb czołowych. Proces naprawy jest skuteczny i szybki, a naprawiona szyba ma właściwości szyby nowej. Zabieg ten pozwala na przedłużenie żywotności szyby.

Przenoszenie naklejek rejestracyjnych

Przy wymianie szyby czołowej przeklejamy naklejki rejestracyjne na szybę nową, przy czym naklejka zachowuje wszystkie swoje właściwości pierwotne.
W sposób bezpieczny dla szyby usuwamy również nieaktualne naklejki.

Przyciemnianie

Przyciemnianie szyb jest doskonałym zabiegiem na poprawienie widoczności w słoneczne dni, a także w zimie. Przyciemnione szyby podkreślają osobowość samochodu, dlatego ciemne i kolorowe szyby nieodłącznie towarzyszą tuningowi samochodów

    

Miernik grubości lakieru

Dla naszych klientów bezpłatnie udostępniamy miernik lakieru! Zapraszamy do skorzystania z miernika. Zazwyczaj orientacyjna grubość lakieru na elementach karoserii samochodów fabrycznie malowanych z blachy stalowej waha się w granicach od 100um do 200um, zależnie od marki. W przypadku elementów z blachy aluminiowej powłoka lakiernicza ma grubość nawet poniżej 100um.

Dodatkowo

Jako nieliczni wymieniamy WKŁADY LUSTEREK SAMOCHODOWYCH.

Gwarancja

- szyby czołowe gwarancja na wady technologiczne (rozwarstwienie)
- roczna na szczelność spoiny
- na przyleganie przyciemnianej folii

509-890-260
503-125-672
(22) 799-15-26


Strona chroniona prawami autorskimi kopiowanie i powielanie zabronione. Projekt jest wlasnoscia firmy GLASSMARK. Created Abo